Projektowanie stron

o mnie

Podróże & fotografia

Cześć, jestem Wioleta, a to mój blog wypełniony kolorowymi obrazkami i opowieściami z drogi. Podróże i fotografia od zawsze stanowiły ważny element mojego życia. Jestem ciekawa świata, nie lubię stać w miejscu. Nowe twarze, sytuacje, miejsca – a potem możliwość dzielenia się tym wszystkim na blogu, napędzają mnie do działania

o mnie  myownphotostory blog

O podróżach

Da się – ograniczenia są tylko w głowie! Chcę pokazać, że podróżowanie jest z reguły łatwe, a podróże nie muszą być zawsze wielkie i daleko. Cenię sobie zarówno mikro podróże do najbliższego lasu, nad rzekę, kilkudniowe wypady w góry, nad morze lub na jakiś szalony city break jak i kilkutygodniowe wyjazdy w odległe zakątki świata.

Moje podejście do podróżowania dojrzewało razem ze mną. Ostatnio coraz częściej cenię sobie slow travel i celebrowanie chwil. Moje wypady na krótkie citybreaki stały się niewymuszonym spacerem po mieście, niż zaliczaniem kolejnych atrakcji. 

 myownphotostory blog
 myownphotostory blog o mie
o  mnie  myownphotostory blog

O fotografii

Fotografia jest moją pasją i pracą jednocześnie. Świat jaki widzę, przelewam na kolorowe kadry. 
Moim czytelnikom przybliżam zagadnienia ze świata foto, uczę podstaw fotografii, opowiadam o sprzęcie i obróbce.
Sama przeszłam długą, wieloletnią drogę od amatora do miejsca, w którym się znajduję obecnie. Uważam, że to nie sprzęt robi zdjęcia, a fotograf, który w sposób świadomy kreatywny podchodzi do każdego kadru.

Zawsze stawiam na rozwój i szlifowanie swego warsztatu. 
By ułatwić drogę innym, na blogu znajduje się wiele poradników na temat fotografii. Ostatnio stworzyłam również autorskie presety, które mają zainspirować i pomóc innym w obróbce własnych zdjęć.

Zapisz się na newsletter