Projektowanie stron
horseshoebend

Horseshoe Bend, tu Kolorado zakręca o 270′

Słynna podkowa przyciąga do siebie rzeszę turystów. Tu właśnie rzeka Kolorado zawija pod kątem 270' co niesamowicie wygląda. Horseshoe Bend jest póki co darmową atrakcją.

Przy okazji wizyty w Kanionie Antylopy, warto pojechać w jeszcze jedno miejsce. Cały splendor Colorado River możecie odkryć w miejscu zwanym Horseshoe Bend, które znajduje się w bliskiej okolicy Page, w Glen Canyon. Właśnie tutaj meander rzeki zawija pod kątem 270° tworząc niepowtarzalny kształt podkowy.

Horseshoe Bend -punkt widokowy

Punkt widokowy znajduje się 304 metry nad rzeką Kolorado. Mamy z niego panoramiczny widok na całą okolicę. Jednak by objąć w jednym kadrze cały obrazek, niezbędny będzie obiektyw szerokokątny.

Oczywiście najlepszą porą by odwiedzić to miejsce jest popołudnie, więc warto zostać tu na zachód słońca. Miękkie, popołudniowe światło wydobywa ze skał kolory pomarańczy, różu, czerwieni, a cały meander jest oświetlony.

horseshoebend WL48576

Jeśli podobał ci się wpis i chcesz ze mną podróżować na bieżąco, zajrzyj na mój Instagram i FB. Do usłyszenia w social mediach!

horseshoebend
Czy wiesz, że wysyłając ten artykuł dalej pomagasz mi tworzyć kolejne treści?

Bądźmy w kontakcie

Podaj swego maila, by otrzymywać specjalne treści dedykowane moim czytelnikom (darmowe presety, tapety itp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *